Paw Ryder Escape

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33.03 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma SAMATCHISTUDIOS
3 farklı karakterle tüm engellerin üstesinden gelerek seviyeyi tamamlayacağınız bu oyun oldukça eğlencelidir.

Orman temalı koşu oyunlarından biri olan Paw Ryder Escape uygulaması oldukça eğlenceli ve macera dolu bir oyundur. Hızlı bir şekilde koşarak, engellerin üzerinden atlayabileceğiniz bu oyunda köpek yavrusu ile de yarışabilirsiniz. En yüksek puanları almak için çabalayacağınız Paw Ryder Escape oyununda tüm enerjinizle koşarak sonsuz ve eğlenceli bir yolculuğa çıkın!

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda 3D grafiklerin yanı sıra eğlenceli fon müzikleri de kullanıcılarına eşlik eder. Sevimli karakterleri ile keyifli anlar geçirebileceğiniz bu oyunda birçok özellik de yer alıyor. Herkesin kolayca oynayabileceği Paw Ryder Escape oyunu pürüzsüz kontrol de sunmaktadır. Sağa veya sola doğru koşmak için ekrana dokunmanız gereken bu oyunda kontrol paneli oldukça hassastır.

Canavarlara karşı mücadele de edeceğiniz bu oyunda eni pençe karakterleri keşfedebilirsiniz. Birbirinden farklı animasyonların yer aldığı oyunda güçlendiricilere sahip olabilir bu sayede daha hızlı koşabilirsiniz. Veya jetpacke sahip olarak süper koşu ayakkabılarınızla büyük adımlar atabilirsiniz. Jeton mıknatıs özelliğini de kullanarak çevrenizdeki tüm paraları koşu esnasında toplayabilirsiniz.

Bağımlılık yapan, heyecanlı ve zorlu seviyelere sahip olan Paw Ryder Escape oyununu sizde cihazınıza yükleyebilir, sevdiğiniz karakterle en yüksek puana sahip olmak için çaba gösterebilirsiniz!

Paw Ryder Escape indir